Slovenya Cumhuriyeti için gerekli olan

evraklar aşağıdaki gibidir.Nüfus
2.046 Milyon

Para Birimi
Euro (€)

Telefon Kodu
+ 386

Slovenya Cumhuriyeti
Başkent: Ljubljana

Slovenya Ankara Büyükelçiliği :
Cinnah Cad. 29/ 14 Çankaya / ANKARA
Telefon: 0 (312) 426 88 89
Faks: 0 (312) 426 55 56
Email myvize@gmail.com


  • Vize Tipi
  • Turistik
  • Vize Süresi
  • Konsolosluk Belirler
  • Giriş Sayısı
  • 1 Girişli
  • İşlem Süresi
  • 7-12 Gün
  • Toplam Ücret
  • 150 Euro (€)

Ankara'dan şahsi başvuru gerektiren ESTONYA, SLOVENYA ve NORVEÇ vize başvuruları da aynı şartlar ve belgelerle Macaristan Başkonsolosluğu'ndan yapılabilmektedir.


Çalışma Saatleri: Pazartesi - Perşembe 09.00 - 16.30 / Cuma 09.00 - 14.00


ÖNEMLİ : Vizesiz,boş pasaportlar için emniyetten protokol yazısı alınması gerekmektedir. Pasaport imza hanesinin imzalı olması gereklidir. Pasaportun en az 1 yıl geçerliliği olmalıdır. Pasaportta vize sayfası kalmayanlar için yeni pasaport çıkarttırmaları gerekmektedir.


ÖNEMLİ :Schengen ülkeleri konsoloslukları veriliş tarihi 10 yıldan eski olan pasaportlara vize vermemektedir. Schengen vizesi alabilmeniz için pasaportunuzun son 10 yıl içerisinde alınmış olması gerekmektedir. Uygulama sadece yeni vize verilirken geçerli olacaktır ve pasaportunu 10 yıldan önce alan kişilerin pasaportlarını yenilemeleri gerekecektir. Çipli yeni pasaportlar 15 Haziran itibarı ile dağıtılmaya başlanacak, eski pasaportlar ise 2015 yılına kadar kullanılabilecektir.

Daha detaylı bilgi için Globalvize
adresinide ziyaret edebilirsiniz.


  Etiketler: Acil Slovenya Vizesi, Slovenya Vize Harçları, evraksiz Slovenya vizesi, Slovenya Ankara Büyükelçiliği, Slovenya vize muameleci, Slovenya Vizesi Fiyatları, Slovenya vizesi başvuru formu, Slovenya türk konsolosluğu, Slovenya vize istiyormu, Slovenya gezilecek yerler, Slovenya ankara Başkonsoloslugu, Slovenya Vize Harcı Ne kadar, Slovenya Konsolosluğu, Expres Slovenya Vizesi, Slovenya istanbul Konsolosluğu, Slovenya vizesi nereden alınır, Slovenya Vize Formu, Slovenya istanbul Başkonsoloslugu, Slovenya vize gerekli belgeler, Slovenya Vize Fotografı, Slovenya Vizesi Ücretleri, Slovenya turları, Slovenya vize işlemleri, Slovenya Vizesi Kaç günde çıkar, Slovenya tatil, Slovenya Vize için gerekli evraklar, Slovenya Vize harcı ücreti, Hızlı Slovenya Vizesi, Slovenya Vizesi Nasıl alabilirim., Slovenya Vize Ücretleri, Slovenya Başkonsoloslugu, Slovenya konsolosluğu telefon, Slovenya para birimi, Slovenya haritası, Slovenya vize için gerekli belgeler, Slovenya Vizesi Fiyatı, Slovenya Vize Fiyatları, Slovenya Vizesi Ücreti, Slovenya vize işlemleri yapan acentalar, Slovenya vizesi ne kadar, Slovenya vizesi kaç günde çıkar, Slovenya vizesi dilekçe örneği, Slovenya vizesi KKTC, 1 Günde Slovenya Vizesi, Slovenya vize başvurusu, Slovenya Hava Yolları, Slovenya Vize ücreti, Slovenya vize varmı, Slovenya vizesi için gerekli evraklar, Slovenya ankara Konsolosluğu, Slovenya Vize Fiyatı, Slovenya vize talep dilekçesi örneği ingilizce, vize işlemleri,

Sosyal Ağlar
© 2014 | Gizlilik Sözleşmesi
My Vize İşlemleri ve Danışmanlık


Müşteri Destek
0 312 426 88 89
info@myvize.net
Almanya Vizesi vizesi, vize başvurusu